Vyberte stránku

Reference

Mgr. Ester Pelcová učí mojí dceru Magdalenku na klávesy již 5 let. Je to skvělá paní učitelka a svojí práci má opravdu ráda. Líbí se mi přístup paní učitelky k dětem, kdy jim při výuce dává prostor i k hraní skladeb dle vlastního výběru. Pomáhá Magdalence s přípravou k hraní ve školní kapele. Ochotně dceru připravuje i k přijímacím zkouškám z českého jazyka na gymnázium. Jelikož máme s paní učitelkou jen nejlepší zkušenosti, začala u ní před rokem hrát na klávesy i moje mladší dcera Karolínka.

Martina Krejčí, Dolany

Paní učitelka je velmi hodná. Klavír mě baví a chodím do hodin už 7 let a za ty roky bych ani moc neměnila. Ale to učivo je už více těžké. Paní učitelka je úžasná.

Terezka Sáblíková, Štěpánov

Paní učitelku známe již dlouho, učí naši dceru od 5 let. Začala k ní chodit v době, kdy učila ještě pod ZUŠ. S jejím odchodem na ZŠ jsme se domluvili na další soukromé spolupráci. Dcera chodí do klavíru velmi ráda, často hovoří o pohodových hodinách plných zajímavých zážitků, ale ví, že cvičit se musí, protože ji čeká koncert. Dvakrát ročně si ji můžeme poslechnout na vánočním a jarním koncertě na ZŠ ve Štěpánově.

maminka ze Štěpánova